Звітна наукова конференція викладачів, докторантів, аспірантів та студентів університету

Програма звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2019 рік (3–7 квітня 2022 року)

Програма звітної наукової конференції студентів університету за 2022 рік (3–7 квітня 2023 року)

Програма звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2021 рік (4–8 квітня 2022 року)

Програма звітної наукової конференції студентів університету за 2021 рік (4–8 квітня 2022 року)

Програма звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2019 рік (6–10квітня 2022 року)

Програма звітної наукової конференції студентів університету за 2019 рік (6–10квітня 2020 року)

21 березня 2019 р. о 12.00 у рамках проведення звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” відбулося засідання підсекції хореографії за участю студентів. (ауд. Б-1, Гуманітарний корпус)

КЕРІВНИК – ст. викладач Васірук С.О

СЕКРЕТАР – концертмейстер Муляк З.М.

ФОТОЗВІТ

20 березня 2019 р. о 14.00 у рамках проведення звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” відбулося засідання підсекції сценічного мистецтва за участю викладачів, докторантів, аспірантів. (ауд. секція хореографії гуманітарний корпус)

КЕРІВНИК – канд. мистецтвознавства, доцент Дрозда П.В.

СЕКРЕТАР – концертмейстер Фесенко В.С.

ТЕМАТИКА НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ

29 березня 2018 р. о 12.00 у рамках проведення звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” відбулося засідання підсекції сценічного мистецтва за участю студентів. (ауд. 502, ННІМ)

КЕРІВНИК — кандидат мистецтвознавства, доцент Н. В. КУКУРУЗА.

СЕКРЕТАР — студ. ІІ курсу навчально-наукового інституту мистецтв І. В. ЯКИМІВ.

ФОТОЗВІТ

28 березня 2018 р. о 14.00 у рамках проведення звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” відбулося засідання підсекції сценічного мистецтва за участю викладачів, докторантів, аспірантів. (ауд. 207, ННІМ)

КЕРІВНИК – доцент Н. В. ГРИЦАН.

СЕКРЕТАР – викладач Г. В. ОЛЕКСЮК.

ФОТОЗВІТ

2 БЕРЕЗНЯ 2017Р. НА КАФЕДРІ СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ ВІДБУЛАСЯ КОНФЕРЕНЦІЯ НАУКОВОГО СТУДЕНТСЬКОГО ГУРТКА «ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО: ІСТОРІЯ РОЗВИТКУ І ТЕНДЕНЦІЇ СУЧАСНОСТІ», ПРИСВЯЧЕНА 130-Й РІЧНИЦІ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ РЕЖИСЕРА ЛЕСЯ КУРБАСА.

На конференції було представлено сім наукових робіт, які підготували студенти спеціалізацій «актор драматичного театру і кіно» та «режисер естради і масових свят».

Тематика наукових досліджень:

• “Музика в театрі Леся Курбаса” – студ. V-го курсу Пеца-Довбуш Х. В. (Науковий керівник – викл. Олексюк Г.В.);
  • “Роман Черкашин як послідовник Леся Курбаса” – студ. IV-го курсу Сливчук М. Д. (Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Кукуруза Н. В.);
  • “Передумови, джерела та витоки становлення театру Леся Курбаса та його системи перетворення” – студ. V-го курсу Гундяк І. Я. (доцент Грицан Н. В.);
  • “Значення і роль сценічного костюму в театрі Леся Курбаса” – студ. II-го курсу Яблонський А. О. (ст. викл. Грицак В. С.);
  • “Методи Леся Курбаса. Природна емоція, гра тіла. Актор “Розумний арлекін” – студ. III-го курсу Задорська В. С. (ст. викл. Добряк О. Я.);
  • “Сучасна критика і сучасний театр” – студ. IV-го курсу Шкляр Н. В. (ст. викл. Грицак В. С.);
  • “Валентина Чистякова і курбасівська система виховання “синтетичного актора” – студ. I-го курсу Якимів І. В. (асист. Осадчук Т. Р.).

Двох доповідачів відзначено грамотами:

• студ. IІІ-го курсу О. Кожушок. “Роман Черкашин як послідовник Леся Курбаса” – (Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Кукуруза Н. В.);
  • студ. III-го курсу Задорська В. “Методи Леся Курбаса. Природна емоція, гра тіла. Актор “Розумний арлекін” – (ст. викл. Добряк О. Я.);

Тези доповіді студ. IV-го курсу Н. Шкляр “Сучасна критика і сучасний театр” (ст. викл. Грицак В. С.) рекомендовано до друку в журналі студентських наукових публікацій  «Еврика».

24 березня 2016 р.  відбулася конференція наукового студентського гуртка «Театральне мистецтво: історія розвитку та тенденції сучасності».

На конференції було представлено вісім робіт, які підготували студенти спеціалізацій «режисер естради і масових свят» та «актор драматичного театру і кіно».

Три наукові роботи відзначено грамотами:

«Виховання актора у театрі Леся Курбаса» (Гундяк Іванна,  IV курс);

–       «Перформанс і гепенінґ як особливі жанри сучасного масового мистецтва: риси схожості та відмінності» (Кермач Станіслав, III курс);

–       «Режисура художнього читання» (Клим Наталія, ІІІ курс).

Дві роботи рекомендовані до друку в журналі студентських наукових публікацій  «Еврика»:

– «Майстерність сценічного мовлення у мистецтві драматичної вистави» (на прикладі творчості Марії Заньковецької) (Стринадюк Оксана, IІІ курс).

– «Художнє оформлення сценічного твору» (Шкляр Наталія, III курс);