Білієнко Денис Олегович

 

Провідний концертмейстер кафедри сценічного мистецтва і хореографії

 

Персональна інформаціяОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти

Народився у м. Івано-Франківськ у сім”ї викладачів. Свій музичний шлях почав з музичної студії при Ів-Франківському муз училищі ім. Дениса Січинського навчаючись  гри на фортепіано. Паралельно закінчив  муз.школу 2 ім.В.Барвінського по класу флейти та сопілки. Після 9 класу загальноосвітньої школи 24 поступив у Ів-Франківське муз.училище ім.Дениса Січинського, яке закінчив і здобув середню повну освіту. Поступив у Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника  закінчив і здобув вищу освіту. Працював в муз. школі 2 ім. В. Барвінського,а також у муніц. естрадно-симфонічному оркестрі. Брав участь у  міжнародних джазових фестивалях у м. Ужгород та м. Івано-Франківськ. Почав активно займатись композиторською діяльністю писав інструментальні твори. Працював у професійному джазовому колективі “Станіслав діксіленд-бенд “.

Потім захопився пісенним жанром і почав писати власні пісні у своєму аранжуванні. Паралельно працював викладачем співів у Угринівській школі-ліцей Франківської області. З 2007 працюю в  Інституті -мистецтв концертмейстром. Здобув посаду провідного концертмейстра. В 2013р зробив свій власний  творчий вечір ,який присвятив 10річчю композиторської діяльності у обласній Івано-Франківській філармонії. В концерті брали участь студенти Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника(Інституту мистецтв). Зараз працюю професором Народним артистом України Михайлом Яковичем Кривенем і ведемо активну концертну діяльнисть , залучаючи до виступів студентів нашого класу.

 

Провідний концертмейстр кафедри сценічного мистецтва і хореографії, педагог, композитор, аранжувальник, інструменталіст, виконавець, співак, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів, концертів, мистецьких проектів, здобувач .