Заставний Олександр Любомирович

асистент

 

 

Персональна інформаціяОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти

Народився 1997 року в м. Івано-Франківську. Закінчив Калуський коледж культури і мистецтв в 2017 році.

З 2016 року працює керівником Зразкового аматорського ансамблю “Дивоцвіт” Бурштинської ТГ.

З 2017 року – художній керівник ансамблю народного танцю “Вихор” П/К “Прометей” м. Бурштин.

В 2019 році закінчив Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника за спеціальністю 024 Хореографія та отримав диплом бакалавра за кваліфікацією – “артист балету”, “балетмейстер”, “викладач хореографічних дисциплін”.

В 2020 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка за спеціальністю 024 Хореографія та отримав диплом магістра за кваліфікацією –  “викладач хореографічних дисциплін, балетмейстер”.

З 2020 року – завідувач відділу аматорської творчості, методист з хореографії Івано-Франківської області Навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття.

З 2022 року – асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Член національної хореографічної спілки України.

 

Заставний О. Л. Хореографічна культура Лемківщини в контексті національної спадщини України. VІІІ Всеукраїнська наукова студентська конференція «Хореографічна культура – мистецькі виміри», Львів, 15 квітня 2020 року.

Обласна лабораторія для керівників хореографічних аматорських колективів, викладачів освітніх закладів, керівників-початківців «Принципи роботи аматорського хореографічного колективу у малих населених пунктах».
Івано-Франківський обласний навчально-практичний форум з хореографічного мистецтва НМЦКіТП
“Мене кличуть гори” танцює Івано-Франківська область(аматорська зйомка). Постановка – Олександра Заставного.
Всеукраїнський мистецький проект «Народжені в горах» м. Івано-Франківськ 14 серпня (Обласна філармонія ім. Іри Маланюк тренаж з класичного танцю (хореограф – Анастасія Лопух) вивчення лексики гуцульського танцю робота над балетною виставою «Зроблю тобі гойдалку» ( в гуцульському характері).
Обласний відкритий семінар-практикум для керівників та учасників хореографічних колективів
Івано-франківської області «Робота з чоловічою частиною в колективі народного танцю»
На базі Ансамблю танцю «Мереживо» Фахового коледжу культури і мистецтв м. Калуш керівник – Ольга Квецко.
Обласний семінар-практикум з хореографічного мистецтва “Класичний танець, як засіб формування виконавської культури ” – Світлана Васірук. Учні Івано-Франківської дитячої хореографічної школи, 12 грудня 2021 р.
Хореографічна картинка «Весілля на Опіллі»в Опільському характері, записана у селі Бовшів, Івано-Франківської області. Постановка – Олександра Заставного .
“Танець єднає нас” – Мистецький хореографічний проєкт нового покоління, створений з метою об’єднання аматорських колективів. Обмін досвідом, знайомство та створення унікального процесу роботи в сфері культури, як між починаючими, так і досвідченими керівниками і учасниками. Такі зустрічі є новою формою виступу, де колектив має можливість вдосконалюватись, набувати нових навичок, що так важливо для популяризації хореографії в сучасному суспільстві.
Обласний медійний проєкт “Галицькі набутки” ТАНЦЮЄ Івано-Франківська область  Національний заповідний “Давній Галич”.
Семінар з хореографічного мистецтва «Розвиток пластичної, акторської і музичної майстерності гуцульського танцю» 17 вересня 2022 р. о 12:00 год м. Івано-Франківськ на базі Національного академічного ансамблю пісні і танцю «Гуцулія» – БЛАГОДІЙНИЙ ПРАКТИЧНИЙ ОНЛАЙН СЕМІНАР “ТАНЦЮВАЛЬНА ЛЕКСИКА ГУЦУЛЬЩИНИ”. Семінар благодійний на збір коштів для лікування Головного балетмейстера Івано-франківської області Івана Васильовича Курилюка.
2020 р. – Обласний медійний проєкт “Вітання з Карпат” м. Богородчани.
2021 р. – Балет “Зроблю тобі гойдалку”. Солісти – Oleg Dovgan Ira Yavorska. постановка – Олександра Заставного.