ТЕМАТИКА КУРСОВИХ, ДИПЛОМНИХ (БАКАЛАВРСЬКИХ) РОБІТ – 026 СМ

Тематика курсових робіт:

Тематика дипломних (бакалаврських) робіт:

Група-АМ-51 (спеціаліст)

п\п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Ф.М. Достоєвський “Дядечків сон”

Науковий керівник

1.

Агапієва Альона Юріївна

Роль- Анастасія Пилипівна Зяблова

Асистент Пастух О. В.

2.

Вінтонів Дмитро Павлович

Роль – Князь К

Асистент Пастух О. В.

3.

Гундяк Іванна Ярославівна

Роль – Марія Олександрівна Москальова

Асистент Пастух О. В.

4.

Ілюк Світлана Миколаївна

Роль – Фелісата Михайлівна

Асистент Пастух О. В.

5.

Король Оксана Сергіївна

Роль – Софія Петрівна Фартухіна

Асистент Пастух О. В.

6.

Купрейчук Дмитро Сергійович

Роль – Афанасій Матвійович

Асистент Пастух О. В.

7.

Лазановський Сергій Сергійович

Роль – Павло Олександрович Мозгляков

Асистент Пастух О. В.

8.

Петрусеняк Віталій Юрійович Роль – Гришка, Васька Асистент Пастух О. В.

9.

Сигидин Сніжана Василівна Роль – Анна Миколаївна Антипова Асистент Пастух О. В.

10.

Штундер Ірина Дмитрівна Роль – Наталія Дмитрівна Паскудіна Асистент Пастух О. В.
11. Юськевич Лілія Володимирівна Роль – Зінаїда Афанасіївна Асистент Пастух О. В.

Група – РМ- 52

п\п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Теми дипломної роботи

Науковий керівник

1. Козачок Наталія Михайлівна «Другий Всеукраїнський студентський конкурс хорових диригентів». Старший викладач Мулик-Коцовська Л.П.
2. Пеца-Довбуш Христина Василівна Екскурс-шоу для вступників «Місто здійснення мрій». Старший викладач Мулик-Коцовська Л.П.

 Група ХМ -53

Тематика дипломних проектів

п\п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Теми дипломної роботи

Науковий керівник

1. Басовська Христина Олегівна «Скорена долею» Доцент Дрозда П.В.
2. Гультай Іван Романович «Гуцульське весілля» Доцент Дрозда П.В.
 
3. Данилюк Іванна Василівна «Назустріч долі» Доцент Дрозда П.В.
4. Долібська Наталія Володимирівна «Циганська зрада» Доцент Дрозда П.В.
 
5. Кічура Надія Любомирівна «Дума про військо Запорізьке» Доцент Дрозда П.В.
 
6. Козолиз Уляна Ярославівна «Метелиця» Доцент Дрозда П.В.
7. Козолиз Ярина Ярославівна «Перепілонька» Доцент Дрозда П.В.
 
 8. Костич Федір Федорович «Угорські гуляння» Доцент Дрозда П.В.
 9. Мельник Олександра Дмитрівна «Пережите пам’ятаємо» Доцент Дрозда П.В.
 10. Москалюк Мар’яна Володимирівна «Гуляння на купала» Доцент Дрозда П.В.
 11. Романчук Тамара Олегівна «Легенда землі» Доцент Дрозда П.В.
 12. Семків Тетяна Юріївна «Музика життя» Доцент Дрозда П.В.
 13. Сорокін Микола Русланович «Буковинський» Доцент Дрозда П.В.
 14. Шлімкевич Сергій Віталійович «Життя у вогні» Доцент Дрозда П.В.

 Група ТМ-5 ( Спеціаліст)

п\п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Теми дипломної роботи

Науковий керівник

1. Ванджурак С.М. Театралізоване дійство «Миколай спішить до нас»  Ст. викл. Мулик-Коцовська Л.П.
2. Гусєва В.І. Бал-маскарад «Театральні історії кохання»  Ст. викл. Мулик-Коцовська Л.П.
3. Ярославська Л.В. Святковий вогник «Гламурний Новий рік»  Ст. викл. Мулик-Коцовська Л.П.

Завідувач кафедри, доцент                                                                     Грицан Н.В.