Національні читання “Леся Українка об’єднує”

3 травня 2019 року відбувся показ поетичної композиції “Я жива! Я буду вічно жити” у виконанні молодих акторів Поетичного театру кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”. Таким чином, студенти ІІ-ІІІ курсів спеціалізацій “Актор драматичного театру і кіно” та “Народна хореографія” долучилися до флешмобу – Національні читання “Леся Українка об’єднує”, що проводився у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв “Карпатський простір”.3 травня 2019 року відбувся показ поетичної композиції “Я жива! Я буду вічно жити” у виконанні молодих акторів Поетичного театру кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”. Таким чином, студенти ІІ-ІІІ курсів спеціалізацій “Актор драматичного театру і кіно” та “Народна хореографія” долучилися до флешмобу – Національні читання “Леся Українка об’єднує”, що проводився у рамках Міжнародного фестивалю мистецтв “Карпатський простір”.

автор сценарію та режисер-постановник – доцент Н. В. Грицан

художнє слово – доцент Т. Р. Осадчук, асистент В. Б. Прокоп’як