24 квітня 2020 року на базі кафедри хореографії та художньої культури Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, в рамках Днів науки в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, відбулася VІІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».

Регламент роботи наукового форуму передбачав обговорення за такими напрямами: актуальні проблеми навчання та виховання засобами мистецтва; теоретичні та методологічні аспекти формування творчого потенціалу майбутнього вчителя хореографії; сучасні стратегії підготовки майбутнього вчителя хореографії; інтеграція мистецтв в системі хореографічної освіти.

Від ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника” роботі конференції взяли участь доцент кафедри Марусик Н.І., старші викладачі: Васірук С.О., Кирильчук Н.П., Скобель Ю.М.

У якості доповідачів на пленарному засіданні виступили:Васірук С.О. та Скобель Ю.М.

За матеріалами конференції готується видання наукового збірника «Сучасні стратегії розвитку хореографічної освіти».