Ерік Никифорук – лауреат ІІІ премії XXIV Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. Лесі Українки (онлайн)

З жовтня по листопад 2020 року тривав XXIV Всеукраїнський конкурс професійних читців ім. Лесі Українки. Як зазначається на сайті Національної спілки театральних діячів України “брати участь у ньому мали право як професійні актори театрів та концертних організацій віком до 35 років, так і студенти вищих навчальних закладів культури та мистецтв віком від 16 років”. Тож цьогоріч за звання лауреатів конкурсу змагався 61 претендент з Києва, Луцька, Львова, Одеси, Харкова, Житомира, Хмельницького, Білої Церкви, Івано-Франківська та Полтави. І от сьогодні були оголошені результати конкурсу та названо імена переможців, серед яких приємно бачити й нашого студента.

Так, ЛАУРЕАТОМ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ XXIV Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. Лесі Українки відзначений студент IV курсу кафедри  сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

ЕРІК НИКИФОРУК

Викладач сценічної мови – Віра Прокоп’як

ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ та БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!!!