АНСАМБЛЬ ТАНЦЮ “ДИВОЦВІТ ” ВИЙШОВ У ЗАКЛЮЧНИЙ ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ НАРОДНОЇ ХОРЕОГРАФІЇ ім. ПАВЛА ВІРСЬКОГО

23 травня ансамбль танцю “Дивоцвіт”
Навчально- наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника прийняв участь у II регіональному турі VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії ім.Павла Вірського  у місті Львові, та за рішенням високоповажного журі на чолі з генеральним директором-художнім керівником Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України ім. П.Вірського, Героєм України, народним артистом України, лауреатом Національної премії України імені Т.Г.Шевченка, академіком Національної Академії мистецтв України, професором  Мирославом Вантухом був відібраним до заключного туру у місті Київ, що відбудеться в жовтні 2021 року.
На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі