Гостьова-лекція “Розмаїття прикарпатського краю” для студентів та викладачів спеціальності 024 Хореографія Київського університету імені Бориса Грінченка.

Кандидат мистецтвознавства, старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ольга Квецко, член Національної хореографічно спілки України провела гостьову-лекцію “Розмаїття прикарпатського краю” для студентів та викладачів спеціальності 024 Хореографія Київського університету імені Бориса Грінченка.
Дякуємо за запрошення Андрощук Людмилі Михайлівні, завідувачці кафедри хореографії, кандидату педагогічних наук, доценту;
Синєок Вірі Андріївнїі , доценту кафедри хореографії, Заслуженій артистці України, голові Київського обласного осередку Національної хореографічної спілки України.