Розгоній Наталія Михайлівна

 

Асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії.

 

Персональна інформаціяОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти

Розгоній Наталія Михайлівна – народилася 19 лютого 1982р. в м.Івано-Франківську.

Перші навички та вміння отримала в Зразковому  художньому  колективі «Радість» ( з 5 років),  під крилом першого вчителя,  незмінного керівника  і балетмейстера-постановновника Харебіної Любов Василівни.

Наступним кроком був вступ  в 1998 р. до Калуського державного училище культури на спеціальність «Хореографія». Там розвивала та удосконалювала свої творчі здібності під керівництвом викладача Ляшенко Марії Василівни.  Закінчила  заклад в 2001р.  з відзнакою.

Випускниця Рівненського державного гуманітарного університету (2013р. – диплом (з відзнакою) бакалавра за напрямом підготовки «Хореографія»).

Магістр хореографії  Інституту мистецтв НПУ ім. М.П. Драгоманова. Великою честю стала співпраця з народним артистом України, лауреатом Національної премії ім. Т.Шевченка,  академіком  Академії мистецтв України,  професором, героєм України, керівником  та наставником  магістерської роботи  –  Вантухом Мирославом Михайловичем.

В юному віці, навчаючись на ІІІ курсі Калуського  державного  училища культури,  розпочала трудову діяльність як артистка балету в Національному академічному Гуцульському ансамблю пісні і танцю «Гуцулія». Тут  відточувата та шліфувала свою майстерніть. Великим  досвідом стала співпраця з легендою  та  маестром гуцульської хореографії , балетмейстером Гуцульського ансамблю  народним артистом України  Володимиром Васильовичем Петриком. Подальша творча діяльність та танцювальне життя розвивалися під керівництвом головного балетмейстера  Національного  академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія», народного артиста України  Івана Васильовича  Курилюка.

Не полишаючи виступи, в 2006р.  розпочала педагогічну діяльність Івано-Франківській дитячій хореографічній школі на посаді викладача хореографії.

За короткий час роботи, проявляючи високий  професійний виконавський рівень, балетмейстером були доручені виконання сольних партій вокально-хореографічних композицій колективу.

З 2009р. солістка  Національному академічному Гуцульському ансамблю пісні і танцю «Гуцулія».

В 2012 році  виконувала головну роль («Дзвінки») в гуцульській  міфо-опері «Оле» за режисурою народного артиста України В. Вовкуна.

З 2014р. асистент головного балетмейстра Івано-Франківського  національного  академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю «Гуцулія».

За творчі досягнення, високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва нагороджувалася  грамотами та подяками  Івано-Франківським  обласним управлінням культури.

За вагомий особистий внесок у культурно-освітній розвиток Української держави, значні трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю Указом Президента України  від 21 жовтня 2014 року  присвоєно почесне звання  «Заслужений  артист України».

 

Заслужена артистка України. Солістка Івано-Франківського національного академічного Гуцульського ансамблю пісні і танцю “ГУЦУЛІЯ”.