І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Хореографічне мистецтво України в контексті соціокультурних процесів: ретроспектива традицій та новітні тенденції розвитку».

22 березня 2024 року в Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника розпочала свою роботу
І Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю “Хореографічне мистецтво України в контексті світових соціокультурних процесів: ретроспектива традицій та новітні тенденції розвитку”, яку проводили науково- педагогічні працівники кафедри сценічного мистецтва і хореографії (секція “Хореографія”) Навчально-науковий інститут мистецтв. Прикарпатський університет
ОСНОВНІ НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
• Методологічні засади хореографічної освіти.
• Специфіка збереження та розвитку сценічних форм хореографічного мистецтва в середовищі української діаспори.
• Проблеми удосконалення змісту та організацій підготовки фахівців українського народно-сценічного танцю.
• Класичний танець як засіб формування професійної творчої особистості.
• Перспективи впровадження нових мистецько-педагогічних підходів у розвитку сучасної та бальної хореографії.
Щиро дякуємо слухачам та доповідачам конференції!
Дякуємо нашим ЗСУ! 💛💙

Матеріали конференції