VII Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської

21–22 грудня 2023 року

на базі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника

відбудеться VІІ Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської.

Конкурс організовано Навчально-науковим інститутом мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної спілки театральних діячів України, Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана-Франка, Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки, родини Затварських.

Реєстрація учасників та прес-конференція відбудуться у головному корпусі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, а перегляд конкурсних програм і нагородження учасників – у приміщенні Івано-Франківського обласного академічного театру ляльок імені Марійки Підгірянки.

До участі в конкурсі запрошуються професійні актори театрально-концертних установ та організацій і студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво закладів вищої освіти культури та мистецтв віком від 17 до 35 років.

Виступи учасників оцінюватимуться у двох номінаціях:
«Мистецька надія» – студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво закладів вищої освіти культури і мистецтв;
«Молоді професіонали» – актори театрально-концертних установ та організацій.

Для участі в конкурсі необхідно до 18:00 15 грудня 2023 року заповнити електронну анкету-заявку за покликанням:

Детальну інформація, зокрема і щодо вимог конкурсної програми та тривалості виступів учасників, подано у регламенті проведення конкурсу

Регламент конкурсу

За результатами проведення Конкурсу членами журі будуть визначені
володар «Ґран-прі», лауреати І, II, III премій.

Журі конкурсу

З питань проведення конкурсу звертайтесь на електронну адресу:
kthm@pnu.edu.ua