Білієнко Денис Олегович

 

Провідний концертмейстер кафедри сценічного мистецтва і хореографії

 

Персональна інформаціяОсновні публікаціїДіяльністьКонтакти
Народився у м. Івано-Франківськ у сім”ї викладачів. Свій музичний шлях почав з музичної студії при Івано-Франківському музичному училищі ім. Дениса Січинського навчаючись  гри на фортепіано. Паралельно закінчив  Івано-Франківську музичну школу 2 імені В.Барвінського по класу флейти та сопілки. Після 9 класу загальноосвітньої школи 24 вступив у Ів-Франківське муз.училище ім.Дениса Січинського, яке закінчив і здобув середню повну освіту. Вищу освіту здобув у Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника. Працював в муз. школі 2 ім. В. Барвінського, а також у муніципальному естрадно-симфонічному оркестрі. Брав участь у  міжнародних джазових фестивалях у м. Ужгород та м. Івано-Франківськ. Почав активно займатись композиторською діяльністю, писати інструментальні твори. Працював у професійному джазовому колективі “Станіслав діксіленд-бенд “.
Потім захопився пісенним жанром і почав писати власні пісні у своєму аранжуванні. Паралельно працював викладачем співів в Угринівській школі-ліцей Франківської області. З 2007 працює в  Інституті -мистецтв концертмейстром. Здобув посаду провідного концертмейстра. В 2013 р. зробив свій власний  творчий вечір в Івано-Франківській обласній філармоніїімені Ірини Маланюк, який присвятив 10-річчю композиторської діяльності. В концерті взяли участь студенти Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зараз працює з професором, народним артистом України Михайлом Кривенем і ведуть активну концертну діяльнисть, залучаючи до виступів студентів їхнього класу.

 

Провідний концертмейстер кафедри сценічного мистецтва і хореографії, педагог, композитор, аранжувальник, інструменталіст, виконавець, співак, лауреат міжнародних і всеукраїнських фестивалів, концертів, мистецьких проектів, здобувач.
01.07.2022 року в Івано-Франківській обласній філармонії імені Іри Маланюк відбувся концерт до 20-річчя кафедри сценічного мистецтва та хореографії, в концерті брали участь народний артист України професор Михайло Кривень, старший викладач Оксана Федорків, концертмейстер Денис Білієнко та студенти другого курсу спеціальності 026 «Сценічне мистецтво»
18.10.2022 року прийняв участь у створенні вистави «У королівстві рожевих кішок» (як композитор), робота студентів третього курсу спеціальності 026 «Сценічне мистецтво» (режисер Анатолій Грицан)
16.12.2021 року організував концерт «З піснею в серці» де взяли участь студенти кафедри сценічного мистецтва і хореографії, народний артист України, професор Михайло Кривень, Денис Білієнко, гурт «Solar girls» та інші прикарпатські виконавці.
09.09.2022 року створив новий трек спільно з канадським скрипалем-віртуозом Василем Попадюком «Пристрасть» https://www.youtube.com/watch?v=y5w2o4nPT_s, за участю студентів кафедри.
15.03.2021 року, разом зі студентами, взяли участь у телевізійному музичному проєкті «Край хітів», та отримали диплом часників https://www.youtube.com/watch?v=tDYvWc9WK7E
14.02.2023 року брав участь у конкурсі ERASMUS Jean Monnet LS Type I and II «Erasmus+ Programme (ERASMUS)», 2023р.             
28.01.2022 року брав участь як композитор створивши музику до комедії -фільму “Все буде ок”(реж. Тарас Бенюк)
12.10.2021 року написав музику до вистави “Полігон або Бубновий ельф” за одноіменною п”єсою Володимира Єшкілєва.