ТВОРЧЕ ЖИТТЯ. ХОРЕОГРАФІЯ

ТВОРЧА МИСТЕЦЬКА ЛАБОРАТОРІЯ

На протязі  2016-2019 років викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії беруть активну участь у роботі творчої мистецької лабораторії для керівників хореографічних колективів міста та області, студентів-хореографів Навчально-наукового інституту мистецтв за участю учнів Івано-Франківської дитячої хореографічної школи де виступають як доповідачі та проводять майстер-класи з хореографічних дисциплін.


ГАЛИЦЬКИЙ БАЛ 

2019

В рамках святкування Дня студента ПНУ провів щорічний традиційний
ГАЛИЦЬКИЙ БАЛ 2019

Студенти та випускники Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника” були безпосередніми учасниками балу!

 Ансамбль танцю «Дивоцвіт», керівники

ст.викладач Юрій Скобель , ст. викладач Світлана Васірук

Танцмейстер балу – асистент Василь Васірук

Ведучі – випускник ІМ, актор Франківського національного академічного театру ім. І.Франка -Іван Бліндар

(майстерня Анатолій Грицан)
доцент кафедри – Тетяна Осадчук.

На балу були присутні актори-студенти кафедри Сценічного мистецтва і хореографії, які вальсували та вчилися вишукано відпочивати 

 

 

 

 


 

Мистецький проект “Мандри Аліси# Франківськ”

23-24 жовтня 2018 року за підтримки Українського культурного фонду, Громадської організації “Школа мистецтва танцю” *Едельвейс*” (м.Рівне), ГО “Арт-Франківськ”, “Школи Влада Ями”, ДВНЗ Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника., було реалізовано мистецький проект “Мандри Аліси# Франківськ”, в рамках якого рівненські митці презентували шоу-виставу для дорослих “Аліса”. Окрім того, відбулися майстер-класи та творча майстерня за участі керівників проекту та студентів і викладачів спеціальності “Хореографія” Навчально-наукового інституту мистецтв по завершенню яких всім учасникам було надано відповідні сертифікати.
На завершення проекту студентами нашого університету та танцівниками “Едельвейсу” на площі Ринок було реалізовано молодіжний перформанс на тему “Хто ти собі?” .
Варто відзначити, що даний проект є цілком українським продуктом, в якому запропоновано своєрідне бачення щодо створення нових форм симбіозу хореографії пісні та художнього слова, вносячи в них певну філософію та суб’єктивний погляд на ряд соціальних проблем сьогодення

 

 


СВЯТКУВАННЯ

МІЖНАРОДНОГО ДНЯ ТЕАТРУ

Театр – це місце, де ми пізнаємо нових себе!!!

27 березня 2017 року в Актовій залі Начально-наукового інституту мистецтв відбувся “веселий капустник”, організуваний творчим колективом Інституту та креативними студентами кафедри сценічного мистецтва і хореографії!!!

  

  

 IV ВІДКРИТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ АКТОРІВ

ІМЕНІ ОКСАНИ ЗАТВАРСЬКОЇ

6 грудня відбувся IV ВІДКРТИЙ КОНКУРС МОЛОДИХ АКТОРІВ ІМЕНІ ОКСАНИ ЗАТВАРСЬКОЇ, присвяченеий 95-й річниці від дня народження! Учасниками конкурсу стали студенти Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника, учасники театрів зі Львова та Коломиї, які змагалися у номінації “Студентська молодь”. А також учні загально-освітніх шкіл Івано-Франківська, вихованці дитячих театральних студій в номінації “Учнівська молодь”. Гран-прі конкурсу отримали випускники Інституту мистецтв – Іванна Гундяк та Сергій Лазановський! Вітаємо!!!

“ПРИНЦЕСА БЕЗ ГОРОШИНИ”

З нагоди 15-річчя Інституту Мистецтв 8 квітня відбулася постановка музичної казки «Справжня принцеса» за мотивами казки «Принцеса без горошини» Євгена Тищука. Режисерська робота Світлани Ілюк.  Художній керівник Пастух О.В.

 

  

До Міжнародного Дня Театру 28 березня в Інституту Мистецтв відбувся театральний капусник студентів другого курсу акторської спеціалізації “Весело в Макдональдсі”. Актори зуміли неабияк підняти настрій як викладачам, так і іншим студентам веселими жартами, пародіями та піснями.

    

АНСАМБЛЮ ТАНЦЮ«ДИВОЦВІТ» 10 – РОКІВ

Переповненою університетською залою та бурхливими оваціями зустрів свій 10-літній ювілей ансамбль танцю «Дивоцвіт», що на кафедрі театрального і хореографічного мистецтва. Присутні на святі поважні гості – ректор Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника, професор Цепенда І.Є., директор інституту мистецтв, професор Грицан А.В., гості з  обласної держадміністрації та міської ради, працівники культури, випускники інституту мистецтв вітали ювілярів теплими словами вдячності, щедрими подарунками. Саме, завдячуючи керівництву університету відбулося відкриття нової хореографічної зали.

  

Театральна імпреза і жартома, і всерйоз

«Театр – це ми!»

до Міжнародного Дня театру

27 березня– Міжнародний День театру. Цій даті викладачі та студенти кафедри театрального і хореографічного мистецтва приурочили театральну імпрезу і жартома, і всерйоз «Театр – це ми!». Теплі слова вітання присутнім у актовій залі інституту мистецтв лунали з уст Заслуженого діяча мистецтв, директора інституту мистецтв Грицана А.В., народної артистки України Фіцалович Х.П., викладачів, випускників та студентів кафедри.

        

Михайло Кривень представив Україну в Чеській республіці 

 Професор Прикарпатського національного університету ім.В.Стефаника, народний артист України Михайло Кривень виступив з двома сольними концертами в чеських містах Млада Болеслав та Мнєлнік неподалік Праги. Виступи були присвячені Дню матері. Відбулася також зустріч М.Кривеня з українцями, які проживають у цих містах. У щирій живій розмові співак розповів про Україну, про наш край та Прикарпатський університет, який днями святкує 75-річний ювілей.

  

 Гостями концертів були голова

Комісії з питань інтеграції іноземців м.Млада Болеслав Мірослава Кашпарова та аташе з питань культури Посольства України в Чеській Республіці Юлія Клочко. Організатором заходів виступив священик УГКЦ отець-настоятель Ярослав Гуляк, який є членом Комісії міста Млада Болеслав з питань інтеграції іноземців.  Концерти відбулись з великим успіхом, за що артист отримав чимало щирих оплесків та схвальних відгуків. Також на заходах виступили місцеві діти, які виконували українські пісні про маму та декламували вірші.

«Концерти відвідали українці, чехи та інші національності і пісні у виконанні Михайла Кривеня сприяли зближенню народів», – написав Я.Гуляк у листі-подяці на ім’я ректора Прикарпатського національного університету ім..В.Стефаника