«ТЕХНІКА СЦЕНІЧНОГО МОВЛЕННЯ»
![](https://ksmh.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/17/2020/10/ГРИЦАН-Н.-В.-201x300.jpg)
![](https://ksmh.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/17/2020/10/Техніка-сценічного-мовлення-203x300.jpg)
Кафедра сценічного мистецтва і хореографії
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Сьогодні свій ювілей відзначає директор Навчально-наукового Інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри сценічного мистецтва і хореографії
АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ГРИЦАН
Викладачі та студенти кафедри щиро вітають колегу і наставника та бажають міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!