Бер
04
День: 04.03.2023
Бер
04
Практичний досвід у якості членів жюрі спортивних змагань ” Козацькі забави”
Сьогодні, студенти спеціальності “Хореографія” Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника отримали практичний досвід у якості членів жюрі спортивних змагань ” Козацькі забави”, які проводив фізико- технічний ліцей при ІФНТУНГ.
Вони оцінювали виконання командами композицій сучасного танцю.
![✨️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf4/1/16/2728.png)