Жов
29
” ТАНЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ “- благодійний концерт хореографічних колективів Івано-Франківської області.
В рамках заходу, викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПН імені В.Стефаника Світлана Васірук та Ольга Квецко провели для усіх учасників тренаж з класичного танцю та вивчили елементи українського танцю.
Концертмейстер Зоряна Муляк.
Ведуча концерту Ольга Кожушок.
Ансамбль танцю “Дивоцвіт” навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко) продемонстрували свої хореографічні композиції: “Карпати”, поліський танець “”Ой-ра” та хореографічну сюїту “Барви Карпат” .
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Усе буде Україна!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
•Наталя Марусик,
Олександр Заставний, Наталя Кирильчук, Наталя Розгоній, Василь Васірук.
•Івано-Франківський осередок Національної спілки хореографів України
•Навчально-методичний центр культури і туризму Прикарпаття.