Лют
11
Благодійний фестиваль народного танцю Народного артиста України Івана Курилюка
11 лютого у Городенківському Палаці культури відбулося свято хореографічного мистецтва за участю колективів із Івано-Франківщини та України, приурочене Дню народженню метра хореографічного мистецтва Івана Курилюка. Загалом у дійстві взяло участь 29 колективів.
Ансамбль танцю ” Дивоцвіт “ (керівник Ольга Квецко) Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника також є активним учасником фестивалю, який продемонстрував свої хореографічні композиції “Барви Карпат”, “Карпати”.
Щиро вдячні організаторам фестивалю:
Дякуємо нашим ЗСУ!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Віримо нашу Перемогу!![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)