Сьогодні на сцені Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся концерт-посвята до 80-річного ювілею від Дня народження Степана Пушика (режисер Kukuruza Nadiya).
Велике захоплення у глядачів викликало виконання танцю “Аркан”, слова до якого написав Степан Пушик. Як говорив сам поет: “Хоча з написаного мною найбільш вдалими вважаю слова до музики танцю аркан, який виконують добрий десяток колективів України”.
Це було надзвичайне віртуозне виконання, в якому об’єднались два колективи:
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
![🟡](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7b/1/16/1f7e1.png)
Щиро дякуємо нашим гостям, що долучились до спільного виконання танцю “Аркан”, який справедливо вважається частиною нематеріальної спадщини України!
Дякуємо нашим ЗСУ! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)