Тра
16
Благодійний мистецький захід “Крок до Перемоги”
нсамбль танцю “Дивоцвіт” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко ) учасники Благодійного мистецького заходу “Крок до Перемоги” (режисер – завідувачка Кафедра сценічного мистецтва і хореографії ПНУ ім. В.Стефаника, доцент – Kukuruza Nadiya )
Мета заходу – збір коштів на придбання дронів та тепловізора для військовослужбовців 42-ї окремої механізованої бригади.
Дякуємо нашим ЗСУ ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Віримо в наше майбутнє! ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)