Творчий звіт ансамблю танцю “Дивоцвіт”

Сьогодні на сцені Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся творчий звіт ансамблю танцю “Дивоцвіт” (керівник Ольга Квецко ).
Звітний концерт є важливою сходинкою у творчому житті колективу, підсумком роботи за певний період часу, що узагальнює його творчий доробок.
У своїй промові заступник директора з наукової та навчально- методичної роботи Навчально- наукового інституту мистецтв Юрій Волощук подякував викладачам та студентам спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії за плідну роботу, керівнику ансамблю танцю “Дивоцвіт” Ользі Квецко побажав реалізації усіх мистецьких задумів.
Ведуча творчого звіту – провідний концертмейстер кафедри сценічного мистецтва і хореографії Зоряна Муляк .
Щиро дякуємо гостям, які підтримали нас у спільному концерті:
🔵 Учні та викладачі Івано-Франківської дитячої хореографічної школи (директор Василь Васірук ) ;
🔵 Танцювальний колектив “Цвіт Карпат” з м. Яремче ( керівник Ірина Годованець ).
🔵 Лауреату Міжнародних конкурсів та фестивалів – Даніелю Добромільському!
Дякуємо нашим ЗСУ 💙💛!
Віримо в наше майбутнє 🇺🇦🇺🇦🇺🇦!