Тра
24
Творчий звіт ансамблю танцю “Дивоцвіт”
Сьогодні на сцені Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся творчий звіт ансамблю танцю “Дивоцвіт” (керівник Ольга Квецко ).
Звітний концерт є важливою сходинкою у творчому житті колективу, підсумком роботи за певний період часу, що узагальнює його творчий доробок.
У своїй промові заступник директора з наукової та навчально- методичної роботи Навчально- наукового інституту мистецтв Юрій Волощук подякував викладачам та студентам спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії за плідну роботу, керівнику ансамблю танцю “Дивоцвіт” Ользі Квецко побажав реалізації усіх мистецьких задумів.
Ведуча творчого звіту – провідний концертмейстер кафедри сценічного мистецтва і хореографії Зоряна Муляк .
Щиро дякуємо гостям, які підтримали нас у спільному концерті:
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
![🔵](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tef/1/16/1f535.png)
Дякуємо нашим ЗСУ ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Віримо в наше майбутнє ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)