Студенти кафедри – учасники УКРАЇНСЬКОГО ШЕКСПІРІВСЬКОГО ФЕСТИВАЛЮ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ

✅ Уривки з комедій Шекспіра «Date with William» були втілені на сцені Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка студентами-акторами першого курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв  Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в рамках Українського Шекспірівського фестивалю в Івано-Франківську. Незвична інтерпретація “Дванадцятої нічі”, “Двох веронців”, “Приборкання норовливої”, “Комедії помилок” та “Вінзорських жартівниць” залишила незабутні враження у глядачів.
🎬 Керівники курсу: Ростислав Держипільський, Надія Левченко.
Вітаємо наших студентів з успішно реалізованою можливістю продемонструвати свої вміння на міжнародному фестивалі.