3 курс (Мист.бал.)

Робота над лібрето та композиційною побудовою 16-20.03

Добрий вечір.Надсилаю своє лібрето.
“Неандертальці”
Експозиція танцю полягає в зображенні людства. На сцені знаходяться 8 танцівників, які перебувають у постійному русі.Хаотичний рух людей на сценічний площадці- зображення постійного розвитку людства 21 століття, його прогресивність у сучасному світі. Але не завжди всі встигають іти в ногу з часом.
Зав’язка танцю – це зображення зміни поведінки почергово в деяких людей через що привертають до себе увагу інших.Тому що іншим дивно,чому хтось не такий як він,чому він інший.
Розвиток дій. Намагання людей, які несвідомо відокремилися, повернутися в початковмй стан намагання наздогнати всіх іти все ж таки в ногу з часом ,щоб бути такі як всі.
Кульмінація. Розуміння людей- що неможливо Все ж таки бути всім однаковими і що в цьому і є особливість сучасного світу.Кожному потрібно не загубити себе як особистість, навіть якщо ти не такий як більшість. (лексично показує всіх різними, окремими особистостями)
Розв’язка. Вихід зі сцени людей не однією масою не одним цілим як на початку, а по одному, як зображення кожної людини як окремої особистості.

Лібрето

Жива природи

Світ – це живий організм, де гармонічно переплелися усі стихії природи: енергія сонця, вітру, землі та води. У цьому співіснуванні, їхній баланс порушує людина, яка нехтує законом природи, руйнує його, стає  егоїстичною, з кожним днем забруднює навколишнє середовище: повітря, річки, землю. Все це недбальство призводить до дисбалансу та екологічної катастрофи землі.

Та люди не розуміють, що людське існування на планеті може закінчитися після глобальної катастрофи, а природа знову почне своє відновлення. Вона завжди існувала, а ми лиш виникли з часом на її основі.

Різновид та стилістика постановки

Різновид – сучасна хореографія

Стиль – контемпорари                              Композиційна побудова танцю

Експозиція – Гармонія явищ природи , енергії сонця , повітря , землі та води.

Зав’язка – Зв’язок людини з природою.

Розвиток – Втручання людини в природу.

Кульмінація – Екологічна катастрофа.

Розв’язка – Відновлення природи.

30.03.- 3.04.

Створення хореографічного образу в сюжетному танці

Опис хореографічних  образів головних персонажів в сюжетному танці

06.04.- 10.04.
Створення хореографічного образу в сюжетному танці
Описати хореогроафічні образи головних персонажів власного хореографічного номеру в зошиті
13-17.04

Графічний розпис експозиції та зав’язки власнествореного хореографічного номеру. 

 

21-24.04

Малюнок в хореографічному номері (тестування)