![](https://ksmh.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/17/2022/02/274528627_963491657613621_5231663531257053941_n.jpg)
На базі проходження практики студентів четвертого курсу спеціальності 026 Сценічне мистецтво, а саме в Закарпатському академічному обласному театрі ляльок, відбулися зустрічі з викладачами кафедри, майстер-клас зі сценічної мови з майбутніми бакалаврами і здобувачами освіти “молодший спеціаліст”. Із завідувачкою кафедри мистецьких дисциплін, кандидаткою педагогічних наук, доценткою Оленою Геннадієвною Кравчук обговорено спільну майбутню наукову й творчу співпрацю за участю викладачів спеціальності 024 Хореографія.
В дописі на сайті Ужгородського інституту культури і мистецтв зазначено: “Надихає те, що досягнута попередня домовленість про обмін спеціалістами … однозначно сприятиме підвищенню якості вищої освіти, опануванню новітніх методів викладання спеціальних дисциплін, набуттю нового досвіду проведення науково-дослідної роботи та впровадження її результатів, що у підсумку підвищить ефективність наукової та практичної діяльності навчальних закладів”