Звітно-наукова конференція студентів 024 Хореографія

05 квітня 2022 року в рамках Звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2021 рік на засіданні підсекції хореографічного мистецтва було заслухано ряд доповідей студентів кафедри сценічного мистецтва і хореографії:

Томенчук Анастасії (ХМ-43) та Бабинець Владислави (ХМ-33) – науковий керівник кандидат мистецтвознавства, доцент Марусик Н.І;

Третяк Світлани (ХМ-13) та  Козленко Катерини (ХМ-43) – науковий керівник ст.викл. Васірук С.О.;

Стрілецької Олександри (ХМ-13) – науковий керівник ст.викл. Скобель Ю.М.;

Стечишин Христини (ХМ-13) – науковий керівник ст.викл. Кирильчук Н.П.

Серед різноманітності доповідей, слід виділити найбільш актуальні  теми на сьогоднішній день, серед яких:

“Хореографічний компонент в контексті гуцульських фестивалів.” – Студентка ІІІ курсу Навчально-наукового інституту мистецтв А. ТОМЕНЧУК. Науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, доцент Н.І. МАРУСИК;

“Використання характерної атрибутики Гуцульщини при створенні хореографічного номеру.” Студентка І курсу Навчально-наукового інституту мистецтв О. СТРІЛЕЦЬКА Науковий керівник – старший викладач Ю.М. СКОБЕЛЬ.

Бажаємо нашим студентам та їхнім керівникам плідної роботи та успіхів на ниві наукових досліджень.