Студентка третього курсу ЮЛІЯ ПІВТОРАК представить Україну на “Відлунні Фестивалю Взаємностей” у Празі

21 жовтня 2024 року у Празі стартує “Відлуння Фестивалю Взаємностей”. В програмі фестивалю, серед представників української сцени, заявлена актриса Юлія Півторак (студентка 3 курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії). Юлія поділиться своїми акторськими напрацюваннями і представит моновиставу Маніфест “Хто ти?”, в якій розкривається тема впливу суспільства на людину, права на спроби, помилки, поразки, сміливості йти своїм власним шляхом. Юлія Півторак виступить не тільки як актриса у виставі, а й як авторка концепції.

Крім того, впродовж фестивалю триватимуть театральні дискусії, обмін досвідом українських та чеських театральних митців, які Юлія матиме можливість відвідати і поповнити скарбнитку творчого багажу.

Нехай все вдасться!

Бажаємо достойно представити свої акторські вміння і набути позитивного досвіду!!!