Захист кандидатської дисертації Прокоп’як Віри Богданівни

18 грудня 2020 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.051.08 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за спеціальністю 26.00.01 “Теорія та історія культури” відбувся успішний захист кандидатської дисертації асистента кафедри сценічного мистецтва і хореографії

Прокоп’як Віри Богданівни

на тему “Українська театральна культура Галичини періоду окупації (1941-1944 рр.)”.

Науковий керівник – кандидат історичних наук, професор кафедри сценічного мистецтва і хореографії, директор Навчально-наукового інституту мистецтв, заслужений діяч мистецтв України Грицан Анатолій Васильович.

Офіційні опоненти:

Станіславська Катерина Ігорівна – доктор мистецтвознавства, професор кафедри музичного виховання Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого;

Максименко Світлана Михайлівна – кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри театрознавства та акторської майстерності Львівського національного університету імені Івана Франка.

Вітаємо із успішним захистом та бажаємо подальших наукових і творчих звершень!

       

ГРУДНЕВІ НАСТРОЇ

ЗАПРОШУЄМО

15 грудня о 18 00 Концерт за участю ансамблю танцю “ДИВОЦВІТ”

(Івано-Франківська обласна філармонія ім. Іри Маланюк).

ТВОРЧІ ONLINE-КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ВСТУПНИКІВ

 

                           ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ !!!

Викладачі кафедри СЦЕНІЧНОГО МИСТЕЦТВА І ХОРЕОГРАФІЇ Запрошують Вас на творчі консультації ONLINE

для вступників за спеціальністю 024 “ХОРЕОГРАФІЯ”

Чекаємо на Вас щоп’ятниці на платформі ZOOM з 16.00 до 17.00 за покликанням

 

https://us02web.zoom.us/j/3010275736?pwd=S0pQSWVVNUJaSGdKWk1oNDNUVXRBQT09

                       ДО ЗУСТРІЧІ !!!

 

Перший Всеукраїнський науково-практичний семінар «Вдосконалення освітніх програм з хореографії: практичні аспекти»

27 .11.2020р. викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально- наукового інституту мистецтв прийняли участь і виступили з доповідями на Першому Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Вдосконалення освітніх програм з хореографії: практичні аспекти», за участі представників провідних ЗВО України, що здійснюють освітній процес спеціальності 024 «Хореографія» (Львів, Харків, Одеса. Київ, Полтава, Суми, Херсон, Івано-Франківськ, Умань, Бердянськ та інших міст України).

Ерік Никифорук – лауреат ІІІ премії XXIV Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. Лесі Українки (онлайн)

З жовтня по листопад 2020 року тривав XXIV Всеукраїнський конкурс професійних читців ім. Лесі Українки. Як зазначається на сайті Національної спілки театральних діячів України “брати участь у ньому мали право як професійні актори театрів та концертних організацій віком до 35 років, так і студенти вищих навчальних закладів культури та мистецтв віком від 16 років”. Тож цьогоріч за звання лауреатів конкурсу змагався 61 претендент з Києва, Луцька, Львова, Одеси, Харкова, Житомира, Хмельницького, Білої Церкви, Івано-Франківська та Полтави. І от сьогодні були оголошені результати конкурсу та названо імена переможців, серед яких приємно бачити й нашого студента.

Так, ЛАУРЕАТОМ ТРЕТЬОЇ ПРЕМІЇ XXIV Всеукраїнського конкурсу професійних читців ім. Лесі Українки відзначений студент IV курсу кафедри  сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”

ЕРІК НИКИФОРУК

Викладач сценічної мови – Віра Прокоп’як

 

ВІТАЄМО З НАГОРОДОЮ та БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!!!

«ТЕХНІКА СЦЕНІЧНОГО МОВЛЕННЯ»

Надія Володимирівна Грицан – доцент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, заслужений працівник культури України, лауреат премії імені Віталія Смоляка в галузі театрального мистецтва здійснила друге, доповнене видання посібника
«Техніка сценічного мовлення».
В посібнику закумульовано багатолітній викладацький досвід Надії Володимирівни як викладачки предметів «Сценічна мова» і «Поетичного театру», де студенти, втілюючи авторські сценарії наставниці, формують вимогливість до особистої творчості засобами сценічного втілення поетичного слова і художньої публіцистики.
Зазначмо, що перевидання «Техніки сценічного мовлення» як ніколи на часі, адже навчальний посібник став широковідомим і запитуваним в мистецьких вишах і коледжах, серед керівників аматорських театральних колективів і гуртків. Книжка також стане надійним порадником для поціновувачів рідного слова в ділянці вдосконалення культури українського мовлення.

ВІТАЄМО З ЮВІЛЕЄМ!!!

Сьогодні свій ювілей відзначає директор Навчально-наукового Інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника”, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України, заслужений діяч мистецтв України, професор кафедри сценічного мистецтва і хореографії

 

АНАТОЛІЙ ВАСИЛЬОВИЧ ГРИЦАН

 

Викладачі та студенти кафедри щиро вітають колегу і наставника та бажають міцного здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!