Творча зустріч з випускником кафедри сценічного мистецтва і хореографії Орестом Пастухом

В рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «ОСЕРЕДОК МЕНТОРСТВА» розпочинаємо творчі зустрічі студентів з випускниками кафедри. Перша зустріч з Орестом Пастухом – випускником кафедри сценічного мистецтва і хореографії (майстерня О.Добряка), екс-викладач кафедри, актор театру і кіно, режисер. Сьогодні працює в Київському театрі «Золоті ворота». Також працював в Дикому театрі (м. Київ), Івано-Франківському національному театрі ім. І.Франка, Новому театрі (м. Івано-Франківськ), Хмельницькому музично-драматичному театрі ім. М.Старицького та Коломийському академічному драматичному театрі ім. І.Озаркевича.

Ролі в кіно:
2018 — «Король Данило»; реж. Тарас Химич — Орбан
2019 — «Червоний. Без лінії фронту»; реж. Заза Буадзе — Зенон
2019 — «ЕКС» / The Raid; реж. Сергій Лисенко — Чорний
2019 — «Артист» (телесеріал); реж. Анатолій Матешко — Артур
Орест надзвичайно цікавий співрозмовник. Йому є що розповісти своїм юним майбутнім колегам. Він поділиться своїми лайфхаками роботи над роллю
📍Zoom
📆 26 листопада