Свято грації та краси

12 грудня 2021 року на сцені актової зали ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника” старшою викладачкою секції хореографії  Світланою Васірук, спільно з Навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття та вихованцями Івано-Франківської дитячої хореографічної школи було проведено обласний семінар-практикум з хореографічного мистецтва для керівників танцювальних колективів –  “Класичний танець, як засіб формування виконавської культури”. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з багаторічним педагогічним досвідом роботи Світлани Васірук  з дітьми на уроках “Класичного танцю”.  В процесі спілкування з керівниками  було ще раз підкреслено важливість використання засобів класичного танцю у вихованні танцювальної культури в хореографічних колективах.