Обмін творчим досвідом

14 жовтня 2022 року, в Івано-Франківську, у рамках співпраці Прикарпатського національного університету імені В.Стефаника і Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого та  проведення “Школи акторської майстерності НСТДУ. Студент” відбулись спільні майстер-класи викладачів акторської майстерності обох вишів. Захід відбувався за участю студентів кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та першої кафедри акторського мистецтва та режисури драми факультету театрального мистецтва Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К.Карпенка-Карого.
Ініціатором творчої зустрічі виступив Голова Національної спілки театральних діячів України Богдан Струтинський.
Творча зустріч відбулась за підтримки і сприяння ректора Прикарпатського національного університету Ігоря Цепенди, директора Навчально-наукового інституту мистецтв Анатолія Грицана та викладацького колективу кафедри сценічного мистецтва і хореографії, генерального директора-художнього керівника Івано-Франківського національного драматичного театру імені Івана Франка Ростислава Держипільського.