Майстер-клас з ансамблю народного танцю

29 жовтня 2022 року в рамках хореографічного проєкту ” Танець єднає нас”, викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Ольга Квецко провела майстер-клас з ансамблю народного танцю для учасників хореографічних колективів Івано-Франківської області.

Благодійний захід на підтримку ЗСУ Хореографічний проєкт “Танець єднає нас “

29 жовтня 2022 року ансамбль танцю “Дивоцвіт ” Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко) прийняв участь у благодійному заході на підтримку ЗСУ  “Танець єднає нас”, що відбувся в палаці культури “Юність” м.Калуш.

Дякуємо Навчально-методичному центру культури і туризму Прикарпаття (директор Світлана Панько) та головному методисту з хореографії Олександру Заставному за запрошення!

Кафедру поповнили творчі, кваліфіковані спеціалісти

Цього навчального року наш викладацький склад кафедри поповнили творчі, кваліфіковані спеціалісти- хореографи: кандидат мистецтвознавства Ольга Квецко
та наші випускники: асистенти Олександр Заставний та Вікторія Ковальчук.
Сподіваємось що їхні знання та досвід сприятимуть підготовці висококваліфікованих фахівців – бакалаврів хореографії.
Бажаємо натхнення та успіхів у науково-викладацькій діяльності!