Майбутні актори, знайомтесь!!!

🌟 Майбутні зірки театру і кіно, ловіть чудову новину! 🌟

🎭 Керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана-Франка Ростислав Держипільський (Rostislav Derzhypilskyy), народний артист України лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка, набирає акторський курс в Інституті мистецтв Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

🎭 Другим педагогом зі сценічного мистецтва стане заслужена артистка України, зірка театру і кіно Надія Левченко (Nadya Levchenko).
📍Отож чекаємо талановитих і залюблених у театр і кіно. Будемо навчатися на основі найкращих практик української театральної та світових шкіл, залучаючи до співпраці топових українських режисерів та лідерів європейської режисури.
📍 Практичні заняття під час навчання відбуватимуться на базі Івано-Франківського національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка.
📌 Цьогоріч, як і минулого року, через воєнний стан процедура вступу максимально спрощена. Вступити на спеціальність «Сценічне мистецтво» можна без НМТ, а лише за результатами творчого конкурсу.
Умови вступу, деталі попереднього конкурсного відбору та написання мотиваційного листа шукайте за посиланнями:
📌 Телефон для консультацій щодо вступу онлайн – 050-56-24-997, Надія Кукуруза, завкафедри сценічного мистецтва, заслужена працівниця культури України (консультації наживо – за попередньою домовленістю).
📌 Творча консультація у Франківському драмтеатрі відбудеться 22 червня о 10 годині (телефон для консультацій – 095-66-24-996)