Обласний фестиваль народного танцю “Арканове коло – 2023”

👍Масштабне танцювальне дійство у місті Івано-Франківськ, учасниками якого є кращі колективи народного танцю Івано-Франківської області та запрошені гості з інших областей, серед яких є Ансамбль танцю “Дивоцвіт” Навчально- наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко).
🔴Мета фестивалю: розвиток та популяризація народної хореографії у сучасному світі, пропаганда національної єдності за допомогою танцювальної культури, демонстрація кращих зразків народного танцю, в яких збережено багатовікові традиції та цінності українського народу.
💙💛Традиційно важливою частиною заходу є спільне виконання танцю “Аркан”. Неймовірне танцювальне дійство захоплює подих… Чоловічий склад із усіх ансамблів-учасників сформували коло і разом станцювали традиційний танець опришків – “Аркан”!
Це були неймовірні враження!
Дякуємо нашим ЗСУ💙💛
Все буде Україна! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦