Обласний семінар-практикум з хореографічного мистецтва “ІСТОРІЯ СЦЕНІЧНОГО КОСТЮМА ПРИКАРПАТТЯ”

Обласний семінар-практикум з хореографічного мистецтва.
“ІСТОРІЯ СЦЕНІЧНОГО КОСТЮМА ПРИКАРПАТТЯ”, в якому одними із активних учасників були викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-науковий інститут мистецтв. Прикарпатський університет Світлана Васірук, Василь Васірук, Наталія Кирильчук .
З доповідями виступили:
Ольга Квецко – кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на тему: «Фольклорна основа сценічного костюма Бойківщини»
Показ танцю: «Бойківські забави» – Ансамбль танцю «Дивоцвіт» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко)
Наталя Марусик -кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на тему: «Український народний одяг Західного регіону України»
Презентація навчально-методичного посібника Богдана Стаська, Наталії Марусик.
Наталія Розгоній – Заслужена артистка України, асистента кафедри сценічного мистецтва і хореографії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на тему:
«Академізований сценічний костюм Національного академічного ансамблю
пісні і танцю «Гуцулія»»
Показ танцю: – «Карпати» Ансамбль танцю «Дивоцвіт» Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
(керівник – Ольга Квецко)
Організатор та модератор заходу Олександр Заставний – асистент кафедри сценічного мистецтва і хореографії Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.