Майстерклас зі сценічної мови у Фаховому коледжі культури і мистецтв (м. Калуш)

13 листопада 2023 року доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Надія Грицан, залучивши студентів 1 курсу спеціальності «Сценічне мистецтво» Навчально-наукого інституту мистецтв, провели майстерклас для студентів ОПП: «Сценічне мистецтво» та «Видовищно-театралізовані заходи» Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш).

З відгуків викладачів та студентів коледжу, програма воркшопу з дисципліни «Сценічна мова» на тему «Культура сценічного мовлення» була досить насиченою, цікавою і пізнавальною. Надія Володимирівна познайомила всіх із секретами сценічної мови та акторської майстерності, поєднуючи роботу над елементами зовнішньої та внутрішньої техніки словесної дії, використовуючи творчі завдання, виховуючи у студентів відчуття кожного звука (слова) як засобу художньої виразності.