Завершено прийом заявок для участі в VI Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської (онлайн)

19 грудня 2021 року завершився прийом заявок на участь у

VI Всеукраїнському конкурсі молодих акторів імені Оксани Затварської (онлайн).

Тішить географія учасників конкурсу. Свої творчі роботи надіслали студенти і молоді актори з Білої Церкви, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Калуша, Києва, Луцька, Львова, Маріуполя, Рівного, Харкова, Херсона, Хмельницького. Дякуємо учасникам конкурсу за активність, радіємо, що долучились і спробували свої акторські сили.

Члени журі розпочали опрацювання відео-робіт конкурсантів, тому імена лауреатів стануть відомі впродовж наступного тижня!

 Чекаємо результатів і бажаємо успіху!

Свято грації та краси

12 грудня 2021 року на сцені актової зали ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника” старшою викладачкою секції хореографії  Світланою Васірук, спільно з Навчально-методичним центром культури і туризму Прикарпаття та вихованцями Івано-Франківської дитячої хореографічної школи було проведено обласний семінар-практикум з хореографічного мистецтва для керівників танцювальних колективів –  “Класичний танець, як засіб формування виконавської культури”. Учасники семінару мали змогу ознайомитися з багаторічним педагогічним досвідом роботи Світлани Васірук  з дітьми на уроках “Класичного танцю”.  В процесі спілкування з керівниками  було ще раз підкреслено важливість використання засобів класичного танцю у вихованні танцювальної культури в хореографічних колективах.

 

Старший викладач кафедри сценічного мистецтва і хореографії Василюк Тарас Андрійович удостоєний Подяки Комітету фізичного виховання і спорту

Комітет фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України оголосив Подяку старшому викладачу кафедри сценічного мистецтва і хореографії Василюку Тарасу Андрійовичу за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання і спорту серед учнівської і студентської молоді та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Вітаємо і бажаємо подальших успіхів!

Вітаємо !

Кафедра сценічного мистецтва і хореографії вітає Марусик Наталію Іванівну з отриманням атестату доцента.

Радіємо вашим успіхам та бажаємо нових наукових  досягнень.

 

Реалізація проекту “Осередок менторства” – перша зустріч (Хореографія)

Велика подяка нашій випускниці ТЕТЯНІ ФРЕЇК , яка в рамках корпоративного соціального проекту “Осередок менторства”@Alumni_PNU провела онлайн урок з ЙОГИ.
Це справді було чудово, корисно та пізнавально. Бажаєм тобі здоров’я, успіхів та подальшого розвитку.
Це тільки початок наших зустрічей з успішними випускниками спеціальності 024 “Хореографія” кафедри сценічного мистецтва і хореографії. Навчально-наукового інституту мистецтв ДВНЗ “Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника”.
ДО НОВИХ ЗУСТРІЧЕЙ !!!
ДАЛІ БУДЕ…………

Студенти кафедри в числі найкреативніших промоутерів генетичного коду нації

Сьогодні в університеті нагородили переможців мовного флешмобу відеопривітань «Моя мова – мій код». Творчий онлайн-конкурс проводив Прикарпатський університет в рамках заходів до Дня української писемності та мови. Урочисту церемонію нагородження провели ректор університету Ігор Цепенда, проректор університету  Руслан Запухляк (голова журі) та викладачка кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту Галина Волощук (членкиня журі, організаторка заходу).

У флешмобі відеопривітань взяли участь понад 400 учасників з різних куточків України. Це – школярі, вчителі, студенти, викладачі, бібліотекарі та вихователі. Онлайн-вітання були як індивідуальними, так  і колективними.

” Ідея проведення флешмобу виникла спонтанно. Щороку ми відзначаємо це свято відкритими читаннями, семінарами, різними конкурсами, мистецькими дійствами. Оскільки цьогоріч свої корективи вніс карантин то і виникла ідея записати вітання і розмістити їх у ФБ з хештегами Прикарпатського університету та “Моя мова-мій код”. Насправді ця ідея об’єднала всі регіони нашої країни. Приємно , що до нас долучилися і східні області України. Зокрема з м.Соледар, що на Донеччині. Загалом понад чотири сотні учасників”, – розповіла Галина Волощук.

Переможці та призери отримали грамоти, фліпчарти, авторські книги викладачів ПНУ та сувеніри з символікою Прикарпатського університету.

« З приємністю хочу подякувати всім за участь у мовному флешмобі «Моя мова – мій код». Ваша участь для нас є важливою, адже кожен з Вас стає лідером. Сьогодні Ви є учасником проєкту, а вже завтра Ви станете організатором таких проєктів. Дуже важливо всю цю нашу спадщину, яка є багатовіковою, ввести в те русло, яке буде сприйматися молодим поколіннями. Переконаний, що навколо Вас буде сформоване ще більше гроно молодих людей, які будуть розуміти що для нас є мова, що для нас є слово, що для нас є історичні постаті», – зазначив ректор Ігор Цепенда.

Низка учасників флешмобу була відзначена за креативність. У цій номінації нагороджена студентка Навчально-наукового інституту мистецтв Анастасія Адамович і випускник кафедри методики музичного виховання та диригування Навчально-наукового інституту  ПНУ 2020 року Богдан Кіндракевич. За активну участь у флешмобі «Моя мова – мій код» ректор також вручив Подяки викладачці кафедри сценічного мистецтва і хореографії, кандидатці мистецтвознавства Вірі Прокоп’як.

Також Подяками відзначені декани і директори факультетів/інститутів університету, а саме : Роман Голод (факультет філології), Оксана Кондур (педагогічний факультет), Юрій Плекан (Коломийський навчально-науковий інститут), Анатолій Грицан (Навчально-науковий інститут мистецтв), Валентина Васильєва (Навчально-науковий юридичний інститут), Іванна Наконечна (юридичне відділення Івано-Франківського фахового коледжу ПНУ).

Мовний конкурс проходив за сприяння Інституту післядипломної освіти та довузівської підготовки Прикарпатського університету.

 

Творча зустріч з випускником кафедри сценічного мистецтва і хореографії Орестом Пастухом

В рамках реалізації корпоративного соціального проєкту «ОСЕРЕДОК МЕНТОРСТВА» розпочинаємо творчі зустрічі студентів з випускниками кафедри. Перша зустріч з Орестом Пастухом – випускником кафедри сценічного мистецтва і хореографії (майстерня О.Добряка), екс-викладач кафедри, актор театру і кіно, режисер. Сьогодні працює в Київському театрі «Золоті ворота». Також працював в Дикому театрі (м. Київ), Івано-Франківському національному театрі ім. І.Франка, Новому театрі (м. Івано-Франківськ), Хмельницькому музично-драматичному театрі ім. М.Старицького та Коломийському академічному драматичному театрі ім. І.Озаркевича.

Ролі в кіно:
2018 — «Король Данило»; реж. Тарас Химич — Орбан
2019 — «Червоний. Без лінії фронту»; реж. Заза Буадзе — Зенон
2019 — «ЕКС» / The Raid; реж. Сергій Лисенко — Чорний
2019 — «Артист» (телесеріал); реж. Анатолій Матешко — Артур
Орест надзвичайно цікавий співрозмовник. Йому є що розповісти своїм юним майбутнім колегам. Він поділиться своїми лайфхаками роботи над роллю
📍Zoom
📆 26 листопада
🕑 14.00 год.

VІ Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської (онлайн)

На відзначення 100-річчя від дня народження Оксани Затварської на базі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної спілки театральних діячів України, Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Департаменту культури Івано-Франківської міської ради, Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, родини Затварських 18-19 грудня 2021 року проводиться

VІ Всеукраїнський конкурс молодих акторів імені Оксани Затварської (онлайн) 

До участі у конкурсі запрошуються професійні актори театрально-концертних установ та організацій і студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво закладів вищої освіти культури та мистецтв віком від 16 до 35 років

Виступи учасників оцінюватимуться у двох номінаціях: 

“Мистецька надія”  – студенти спеціальності 026 Сценічне мистецтво закладів вищої освіти культури і мистецтв;

“Молоді професіонали” – актори театрально-концертних установ та організацій.

Для участі в конкурсі необхідно до 18:00 19 грудня 2021 року заповнити електронну анкету-заявку за покликанням:

https://docs.google.com/forms/d/1eeDtYNzuAXfQW2O2ZihdWPkpmjwkViHpiU1ayWfwD84/edit 

та надати відеозапис виконання монологу/оповідання від першої особи з творів української або світової драматургії/літератури:

  • тривалість відео до 10 хвилин;
  • у відео можна використовувати супровідну музику та лише ту, яка у вільному доступі, і не захищена авторським правом;
  • рекомендуємо уникати великої кількості монтажних з’єднань;
  • відеоролик створюється на оголошений Конкурс, і на інші творчі змагання до його завершення не надсилається.
  • Відеоматеріали, надіслані із запізненням, розглядатися не будуть.

За результатами проведення Конкурсу членами журі будуть визначені

володар «Гран-прі», лауреати І, II, III премій

Журі конкурсу

З питань проведення конкурсу звертайтесь на електронну адресу: kthm@pnu.edu.ua

Йога подібна музиці

26 листопада, в рамках реалізації корпоративного соціального проекту “Осередок менторства”@Alumni_PNU

відбудеться онлайн зустріч з ментором – випускницею 2015 року

спеціальності  024 “Хореографія”

ТЕТЯНОЮ ФРЕЇК

під час якої буде проведено урок з йоги.

Приєднуйтеся до нас за посиланням!!!

https://zoom.us/j/5918853316?pwd=QmdRYlZuRXRrSVYzRHhiNGJGdmI1UT09

 

#alumni_pnu_проект    #alumni_pnu_можливості    #alumni_pnu_партнерство