Навчально-мистецький проєкт семінар-практикум “Мости Терпсіхори: від Карпат до Таврії”

22 листопада 2022 року відбудеться семінар-практикум “Мости Терпсіхори: від Карпат до Таврії” (за участю викладачів та студентів кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та кафедри хореографічного мистецтва Херсонського державного університету).

У програмі семінару:

• презентація танцювального мистецтва Прикарпаття;
  • практичний показ заняття з  дисципліни “Теорія і методика викладання українського народно-сценічного танцю” (1-4 курси спеціальності 024 Хореографія), побудований на хореографічній  лексиці танців Карпатського регіону;
  •   організація навчального процесу по підготовці фахівців з хореографічного мистецтва у закладах вищої освіти в умовах війни (обмін досвідом).

“В єдності – наша сила!”