СЕНФОРДА МЕЙСНЕРА «ПРО АКТОРСЬКУ ПРОФЕСІЮ». Презентація видання в українському перекладі
3 травня 2023 р. в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка в рамках святкування 20-річчя заснування кафедри сценічного мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і хореографії відбулася презентація українського перекладу книжки СЕНФОРДА МЕЙСНЕРА «ПРО АКТОРСЬКУ ПРОФЕСІЮ». Ініціатором проекту і видавцем став студент IV курсу кафедри Василь Рогів, переклад здійснив Роман Бажан. Модератор заходу – завідувачка кафедри, кандидат мистецтвознавства, доцент Надія Кукуруза.
З вітальними словами виступили відомий театральний режисер, заслужений діяч мистецтв України Мирослав Гринишин (автор передмови до книги), лауреат «Шевченківської премії», народний артист України, директор-художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський, директор Навчально-наукового інституту мистецтв Володимир Федорак, професори Ганна Карась і Віолетта Дутчак, письменниця та кінодраматургиня Марія Вайно. Відомі актори Андрій Клименко та Георгій Хостікоєв передали вітання через відеозв’язок.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Книга Сенфорда Мейснера започатковує хорошу традицію перекладу українською мовою праць, на яких виховувалося не одне покоління світових зірок кіно і театру.
Щиро вітаємо всіх причетних до виходу у світ цінного театрального видання!
Дякуємо всім учасникам та гостям заходу!