СЕНФОРДА МЕЙСНЕРА «ПРО АКТОРСЬКУ ПРОФЕСІЮ». Презентація видання в українському перекладі

3 травня 2023 р. в Івано-Франківській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Івана Франка в рамках святкування 20-річчя заснування кафедри сценічного мистецтва Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника і хореографії відбулася презентація українського перекладу книжки СЕНФОРДА МЕЙСНЕРА «ПРО АКТОРСЬКУ ПРОФЕСІЮ». Ініціатором проекту і видавцем став студент IV курсу кафедри Василь Рогів, переклад здійснив Роман Бажан. Модератор заходу – завідувачка кафедри, кандидат мистецтвознавства, доцент Надія Кукуруза.

З вітальними словами виступили відомий театральний режисер, заслужений діяч мистецтв України Мирослав Гринишин (автор передмови до книги), лауреат «Шевченківської премії», народний артист України, директор-художній керівник Івано-Франківського національного академічного драматичного театру імені Івана Франка Ростислав Держипільський, директор Навчально-наукового інституту мистецтв Володимир Федорак, професори Ганна Карась і Віолетта Дутчак,  письменниця та кінодраматургиня Марія Вайно. Відомі актори Андрій Клименко та Георгій Хостікоєв передали вітання через відеозв’язок.

Книга Сенфорда Мейснера започатковує хорошу традицію перекладу українською мовою праць, на яких виховувалося не одне покоління світових зірок кіно і театру.

Щиро вітаємо всіх причетних до виходу у світ цінного театрального видання!

Дякуємо всім учасникам та гостям заходу!