Майстер-класи з класичного та народно-сценічного танцю (профорієнтаційна робота)

6 травня 2023року старші викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Світлана Васірук і Наталя Кирильчук відвідали Фаховий коледж культури і мистецтв м. Калуш та провели майстер-класи з класичного і народно-сценічного танцю для студентів 1- 4 курсів спеціальності 024 Хореографія.
✨️ Сподіваємось на подальшу співпрацю !
✨️ Запрошуємо випускників на навчання до Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на спеціальність 024 Хореографія!

Творча співпраця

З метою налагодження міжуніверситетської співпраці 5 травня у гості до студентів 1-В акторського курсу (художній керівник – народний артист України Богдан Бенюк), завітали студенти-актори першого курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії  Навчально-наукового Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.
Супроводжувала наших першокурсників викладачка сценічної мови, завідувачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії Інституту, кандидатка мистецтвознавства, доцент, заслужений працівник культури України Надія Кукуруза.
Зустріч розпочалася майстер-класом зі сценічного мовлення, після чого наші студенти мали змогу долучитися до виконання деяких вправ з дикції та голосу.
Завідувачка кафедри сценічної мови КНУТКіТ імені І.К. Карпенка-Карого, доцент, заслужений діяч мистецтв України Любов Підлісна відповіла на запитання студентів ПНУ імені Василя Стефаника, які виникли після перегляду комплексних вправ із зовнішньої техніки мовлення.
🤝 Завідувачами кафедр Київського та Івано-Франківського університетів було висловлене побажання встановити тісніші творчі контакти між двома закладами вищої освіти.

Студенти переглянули виставу “Конотопська відьма” (Національний театр імені Івана Франка) зустрілися з режисером вистави Іваном Уривським, а також з акторами театру Олександром Рудинським і Віталієм Ажновим. Ця творча подорож – неабияка мотивація для освоєння професії майбутніми акторами!