![👍](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f44d.png)
Масштабне танцювальне дійство у місті Івано-Франківськ, учасниками якого є кращі колективи народного танцю Івано-Франківської області та запрошені гості з інших областей, серед яких є
Ансамбль танцю “Дивоцвіт” Навчально- наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко).
![🔴](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f534.png)
Мета фестивалю: розвиток та популяризація народної хореографії у сучасному світі, пропаганда національної єдності за допомогою танцювальної культури, демонстрація кращих зразків народного танцю, в яких збережено багатовікові традиції та цінності українського народу.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Традиційно важливою частиною заходу є спільне виконання танцю “Аркан”. Неймовірне танцювальне дійство захоплює подих… Чоловічий склад із усіх ансамблів-учасників сформували коло і разом станцювали традиційний танець опришків – “Аркан”!
Це були неймовірні враження!
Дякуємо нашим ЗСУ
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)