Вітаємо студентку кафедри з перемогою!!!

 

Лаукреаткою І премії  Всеукраінського відкритого конкурсу читців імені Ніни Логвинової стала АННА КОПЧУК-КАШЕЦЬКА,

студентка 2 курсу, спеціальності 026 “Сценічне мистецтво”

Викладачі сценічної мови: Надія Кукуруза, Ольга Кожушок

Художній керівник курсу – Олександр Добряк

Благодійна творча ініціатива студентів кафедри

26 квітня на Міському озері група студентів Інституту мистецтв «СМ-21» провели благодійний захід «Музичний вечір» для друзів Нео і Гаррі з 3 ОШБр.

 

Відпочиваючим міського озера за вільний донат пропонували:
– Смаколики;
– Майстер-клас по виготовленню великодніх кроликів;
– Моделювання фігурок з повітряних кульок;
– Жива музика.
Проведення заходу було узгоджено з РДА, ДСНС, районним управлінням поліції ГУНП і директором КП «Центр розвитку міста та рекреації» Русланою Василюк.
Організатори: студентки Інституту мистецтв «СМ-21» Олександра Подзігун, Вероніка Демчук, Romania Kotula.
Участь в організації заходу брали студенти Інституту мистецтв групи «СМ-21», студент Інституту мистецтв групи «СМ-11» Станіслав Качмарик, студент Інституту мистецтв групи «ММ-12» Pasha Ilin .
Завдяки «Музичному вечору», за 5 годин було зібрано 11500₴.
Усі кошти перераховані на основну банку збору.
Звіти є на основній сторінці в Instagram @dobryaky_ в highlights «Збір на 3 ОШБ»

Творімо мистецтво разом! Обирай професію разом з нами!

З метою профорієнтаційної роботи відбулась зустріч викладачів та студентів навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного уріверситету імені Васля Стефаника з викладачами та студентами Фахового коледжу культури і мистецтв (м. Калуш).
Навчально-науковий інститут мистецтв університету репрезентував концертну програму за участі викладачів і студентів кафедри сценічного мистецтва і хореографії, кафедри музичної україністики та народно-інструментального мистецтва, кафедри методики музичного виховання та дириґування, кафедри виконавського мистецтва:
– Ведуча концерту викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії – Ольга Кожушок
– Ансамбль танцю “ДИВОЦВІТ” (керівник кандидатка мистецтвознавста, старша викладачка кафедри сцегічного мистецтва і хореографії – Ольга КВЕЦКО).
-Лауреат міжнародного конкурсу Іван Дроняк, клас доцента музичної україністики та народно-інструментального мистецтва Юрія Гулянича.
– Ансамбль народних інструментів «ПРИКАРПАТСЬКІ ВІЗЕРУНКИ» (керівник ансамблю, доцент Юрій ГУЛЯНИЧ).
– Студент 4 курсу кафедри методики музичного виховання та диригування, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів – Юрій Гресько (Клас доцента, засл. арт. України Ольги МОЛОДІЙ, концертмейстер – Сергій ЛУКІН).
– Студентка 4 курсу, лауреатка Всеукраїнського конкурсу молодих акторів імені Оксани Затварської – Володимира Вірстюк (клас доцента, заслуженого працівника культури України – Надії ГРИЦАН)
Представив колективи директор Навчально-наукового інституту мистецтв, доцента, кандидат історичних наук, заслужений працівник культури України Володимир ФЕДОРАК та Голова Первинної профспілкової організації, голова профспілкового комітету, доктор політичних наук, професор Василь КЛИМОНЧУК!
Також завідувачка секцією хореографії Світлана ВАСІРУК провела консультації щодо вступу на спеціальність 024 Хореографія.
Щиро дякуємо працівникам Мультикультурного центру та директору Аллі Терещенко за співпрацю!
Дякуємо нашим ЗСУ 💙💛!

Всеукраїнський семінар-практикум «Український народний танець в мистецькому просторі”

6 квітня відбувся перший день Всеукраїнського семінару-практикуму «Український народний танець в мистецькому просторі ” в м. Львові, в якому взяли участь викладачі Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника (Наталія Наталя Марусик – кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії, Ольга Квецко – кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії, керівник ансамблю танцю “Дивоцвіт” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника) та здобувачі освіти 3 курсу спеціальності 924 “Хореографія” Сашка Стрілецька та Володимир Мельник
На запрошення Львівського осередку хореографічної спілки України Ольга КВЕЦКО виступила із доповіддю та практичним майстер-класом на тему: Хореографічна культура бойків Прикарпаття.
Свої майстер-класи також показали учні й студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу та студенти 1 курсу КЗ ЛОР Львівського фахового коледжу культури і мистецтв.
Щиро вдячні за творчу співпрацю!
Дякуємо організаторам семінару Oleh Kopylchak та Победа Харісов!
Дякуємо нашим ЗСУ 💙💛!

Доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії стала членом галузевої експертної ради НАЗЯВО

За рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Протокол №7), кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Віра Прокопяк була внесена до персонального складу галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 02 «Культура і мистецтво».

Вітаємо нашу доцентку у команді провідних фахівців Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти! Переконані, що досвід професійної роботи у сфері забезпечення якості підготовки фахівців культури принесе користь системі вищої освіти нашої держави.

Студенти кафедри взяли участь у вечорі-портреті присвяченому творчості співачки Квітки Цісик

4 квітня 2024 року в актовому залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся вечір-портрет присвячений творчості співачки Квітки Цісик. Участь у заході взяли студенти-актори кафедри сценічного мистецтва і хореографії: Яна Івасюк (Квітка Цісик), Іванна Попович, Анна Рожко, Марія Качуняк, Соломія Коковська. Студентські виступи стали виразним проявом таланту та вміння наших акторів, що вразило аудиторію.  Хореографічну композицію представили студенти-хореографи у складі ансамбль танцю “Дивоцвіт” (керівник – кандидат мистецтвознавства Ольга Квецко).

Вечір-портрет, присвячений творчості Квітки Цісик, є не лише нагадуванням про великий внесок цієї талановитої співачки в світову культуру, але й важливою подією для нашого університетського співтовариства. Це свідчення того, що в університеті цінують культурні цінності, підтримують та вшановують таланти. Проведення таких заходів сприяє розвитку естетичного смаку, виховує любов до мистецтва, а також сприяє формуванню культурної та історичної свідомості.

Детальна інформація про захід