Вітаємо студентку кафедри з перемогою!!!

 

Лаукреаткою І премії  Всеукраінського відкритого конкурсу читців імені Ніни Логвинової стала АННА КОПЧУК-КАШЕЦЬКА,

студентка 2 курсу, спеціальності 026 “Сценічне мистецтво”

Викладачі сценічної мови: Надія Кукуруза, Ольга Кожушок

Художній керівник курсу – Олександр Добряк

Благодійна творча ініціатива студентів кафедри

26 квітня на Міському озері група студентів Інституту мистецтв «СМ-21» провели благодійний захід «Музичний вечір» для друзів Нео і Гаррі з 3 ОШБр.

 

Відпочиваючим міського озера за вільний донат пропонували:
– Смаколики;
– Майстер-клас по виготовленню великодніх кроликів;
– Моделювання фігурок з повітряних кульок;
– Жива музика.
Проведення заходу було узгоджено з РДА, ДСНС, районним управлінням поліції ГУНП і директором КП «Центр розвитку міста та рекреації» Русланою Василюк.
Організатори: студентки Інституту мистецтв «СМ-21» Олександра Подзігун, Вероніка Демчук, Romania Kotula.
Участь в організації заходу брали студенти Інституту мистецтв групи «СМ-21», студент Інституту мистецтв групи «СМ-11» Станіслав Качмарик, студент Інституту мистецтв групи «ММ-12» Pasha Ilin .
Завдяки «Музичному вечору», за 5 годин було зібрано 11500₴.
Усі кошти перераховані на основну банку збору.
Звіти є на основній сторінці в Instagram @dobryaky_ в highlights «Збір на 3 ОШБ»

Всеукраїнський семінар-практикум «Український народний танець в мистецькому просторі”

6 квітня відбувся перший день Всеукраїнського семінару-практикуму «Український народний танець в мистецькому просторі ” в м. Львові, в якому взяли участь викладачі Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника (Наталія Наталя Марусик – кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії, Ольга Квецко – кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії, керівник ансамблю танцю “Дивоцвіт” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника) та здобувачі освіти 3 курсу спеціальності 924 “Хореографія” Сашка Стрілецька та Володимир Мельник
На запрошення Львівського осередку хореографічної спілки України Ольга КВЕЦКО виступила із доповіддю та практичним майстер-класом на тему: Хореографічна культура бойків Прикарпаття.
Свої майстер-класи також показали учні й студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу та студенти 1 курсу КЗ ЛОР Львівського фахового коледжу культури і мистецтв.
Щиро вдячні за творчу співпрацю!
Дякуємо організаторам семінару Oleh Kopylchak та Победа Харісов!
Дякуємо нашим ЗСУ 💙💛!

Доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії стала членом галузевої експертної ради НАЗЯВО

За рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Протокол №7), кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Віра Прокопяк була внесена до персонального складу галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 02 «Культура і мистецтво».

Вітаємо нашу доцентку у команді провідних фахівців Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти! Переконані, що досвід професійної роботи у сфері забезпечення якості підготовки фахівців культури принесе користь системі вищої освіти нашої держави.

Студенти кафедри взяли участь у вечорі-портреті присвяченому творчості співачки Квітки Цісик

4 квітня 2024 року в актовому залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся вечір-портрет присвячений творчості співачки Квітки Цісик. Участь у заході взяли студенти-актори кафедри сценічного мистецтва і хореографії: Яна Івасюк (Квітка Цісик), Іванна Попович, Анна Рожко, Марія Качуняк, Соломія Коковська. Студентські виступи стали виразним проявом таланту та вміння наших акторів, що вразило аудиторію.  Хореографічну композицію представили студенти-хореографи у складі ансамбль танцю “Дивоцвіт”.

Вечір-портрет, присвячений творчості Квітки Цісик, є не лише нагадуванням про великий внесок цієї талановитої співачки в світову культуру, але й важливою подією для нашого університетського співтовариства. Це свідчення того, що в університеті цінують культурні цінності, підтримують та вшановують таланти. Проведення таких заходів сприяє розвитку естетичного смаку, виховує любов до мистецтва, а також сприяє формуванню культурної та історичної свідомості.

Детальна інформація про захід