Доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії стала членом галузевої експертної ради НАЗЯВО

За рішенням Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (Протокол №7), кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету Віра Прокопяк була внесена до персонального складу галузевої експертної ради Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти з галузі знань 02 «Культура і мистецтво».

Вітаємо нашу доцентку у команді провідних фахівців Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти! Переконані, що досвід професійної роботи у сфері забезпечення якості підготовки фахівців культури принесе користь системі вищої освіти нашої держави.