Студенти кафедри взяли участь у вечорі-портреті присвяченому творчості співачки Квітки Цісик

4 квітня 2024 року в актовому залі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відбувся вечір-портрет присвячений творчості співачки Квітки Цісик. Участь у заході взяли студенти-актори: Яна Івасюк (Квітка Цісик), Іванна Попович, Анна Рожко, Марія Качуняк, Соломія Коковська. Студентські виступи стали виразним проявом таланту та вміння наших акторів, що вразило аудиторію.  Хореографічну композицію представили студенти-хореографи у складі ансамбль танцю “Дивоцвіт”.

Вечір-портрет, присвячений творчості Квітки Цісик, є не лише нагадуванням про великий внесок цієї талановитої співачки в світову культуру, але й важливою подією для нашого університетського співтовариства. Це свідчення того, що в університеті цінують культурні цінності, підтримують та вшановують таланти. Проведення таких заходів сприяє розвитку естетичного смаку, виховує любов до мистецтва, а також сприяє формуванню культурної та історичної свідомості.

Детальна інформація про захід