Кві
07
Всеукраїнський семінар-практикум «Український народний танець в мистецькому просторі”
6 квітня відбувся перший день Всеукраїнського семінару-практикуму «Український народний танець в мистецькому просторі ” в м. Львові, в якому взяли участь викладачі Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника (Наталія Наталя Марусик – кандидатка мистецтвознавства, доцентка кафедри сценічного мистецтва і хореографії, Ольга Квецко – кандидатка мистецтвознавства, старша викладачка кафедри сценічного мистецтва і хореографії, керівник ансамблю танцю “Дивоцвіт” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника) та здобувачі освіти 3 курсу спеціальності 924 “Хореографія” Сашка Стрілецька та Володимир Мельник
На запрошення Львівського осередку хореографічної спілки України Ольга КВЕЦКО виступила із доповіддю та практичним майстер-класом на тему: Хореографічна культура бойків Прикарпаття.
Свої майстер-класи також показали учні й студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу та студенти 1 курсу КЗ ЛОР Львівського фахового коледжу культури і мистецтв.
Щиро вдячні за творчу співпрацю!
Дякуємо організаторам семінару Oleh Kopylchak та Победа Харісов!
Дякуємо нашим ЗСУ ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
!
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)