Сьогодні ансамбль танцю “Дивоцвіт” Навчально- наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (керівник Ольга Квецко) взяв участь в Благодійному концерті до Дня вишиванки “Генетичний код нації”, який проводив Івано-Франківський національний медичний університет з ініціативи Європейської медичної студентської асоціації.
Щиро дякуємо за творчу співпрацю!
Дякуємо нашим ЗСУ!![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)