Онлайн-зустріч з майбутніми абітурієнтами (спеціальність 024 Хореографія)

Сьогодні викладачі кафедри сценічного мистецтва і хореографії провели онлайн-консультацію з абітурієнтами, які виявили бажання навчатися на спеціальності 024 Хореографія.
✨️Познайомилися з майбутніми абітурієнтами.
✨️Ознайомили їх з основними вимогами вступу 2023 на спеціальність Хореографія.
✨️Відповіли на питання, які виникали під час спілкування.
✨️Визначились з наступною зустріччю на практичній консультації.
🙏Дякуємо, що вибрали саме наш Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника!

Знайомство з професією

Студенти груми СМ-11  спеціальності “Сценічне мистецтво” разом з академнаставницею Федорків О.П. відвідали Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка з екскурсією і ознайомчою лекцією від заступниці директора театру, неперевершеної Лесі Зьолі.

Це перший досвід справжнього театрального закулісся. Тепер наші студенти люблять свою майбутню професію ще дужче, адже побачили інший бік театру, з боку актора, як це відбувається у вже діючих акторів нашого улюбленого театру.