Студенти-актори ІІІ курсу кафедри сценічного мистецтва і хореографії взяли участь у Кочовій школі “Театру дю Солей”

З 23 березня до 5 квітня за підтримки Національної спілки театральних діячів на сценічному майданчику Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва відбулися акторські воркшопи. Французька режисерка та засновиниця «Театру дю Солей» Аріан Мнушкін та 15 акторів театру ділилися з учасниками воршопу власним досвідом – авторськими методиками роботи на сцені.

Митці прибули в Україну та ініціювали проведення воршопів, щоб підтримати митців, які працюють в непростих умовах війни.

Це були насичені 12 днів тренажів з акторської майстерності. У події взяли участь 100 учасників – професійних акторів, студентів театральних вишів та аматорів театру – з Києва, Львова, Луцька, Миколаєва, Одеси, Сум, Авдіївки, Харкова, Івано-Франківська та інших міст України.

Студенти ІІІ курсу Іванна Арсенич, Володимира Вірстюк, Владислав Гродзіцький, Адріана Монастирська, Анастасія Боднарчук стали учасниками Кочової школи і стали єдиними  представниками від нашого міста.

Здобувши нові знання і неоціненний практичний досвід, творчі знайомства, студенти-актори обов’язково зустрінуться зі своїми колегами з інших курсів і поділяться цікавими підходами в оволодінні акторською професією.

Вітаємо студентів з новим досвідом!

Успіхів!

Гостьова лекція “Балетмейстерська творчість Бориса Колногузенка в контексті розвитку народно-сценічної хореографії Слобідського краю “

Сьогодні гостьову лекцію “Балетмейстерська творчість Бориса Колногузенка в контексті розвитку народно-сценічної хореографії Слобідського краю ” для студентів і викладачів кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ провів Колногузенко Борис Миколайович – декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, народний артист України, професор, академік Української академії наук , провідний фахівець в галузі хореографічного мистецтва в Україні та світі. Автор близько 60 підручників та навчально-методичних посібників.
Засновник Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю.
Почесний громадянин Харківської області.
✨️ Щиро вдячні Борису Миколайовичу за зустріч і цікаве спілкування.