Гостьова лекція “Балетмейстерська творчість Бориса Колногузенка в контексті розвитку народно-сценічної хореографії Слобідського краю “

Сьогодні гостьову лекцію “Балетмейстерська творчість Бориса Колногузенка в контексті розвитку народно-сценічної хореографії Слобідського краю ” для студентів і викладачів кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ провів Колногузенко Борис Миколайович – декан факультету хореографічного мистецтва Харківської державної академії культури, народний артист України, професор, академік Української академії наук , провідний фахівець в галузі хореографічного мистецтва в Україні та світі. Автор близько 60 підручників та навчально-методичних посібників.
Засновник Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю.
Почесний громадянин Харківської області.
✨️ Щиро вдячні Борису Миколайовичу за зустріч і цікаве спілкування.