Звітно- наукова конференція студентів спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ.

6 квітня відбулась звітно- наукова конференція студентів спеціальності 024 Хореографія кафедри сценічного мистецтва і хореографії Навчально-наукового інституту мистецтв ПНУ.
✨️З доповідями виступили студенти 2-го курсу, групи ХМ- 23:
Світлана Третяк, науковий керівник – завідувачка секцією хореографії Васірук С. О.
Сабіна Олексин., науковий керівник – старший викладач Кирильчук Н. П.
4-го курсу , групи ХМ- 43:
Людмила Щурик, науковий керівник – доцент, кандидат мистецтвознавства Марусик Н. І.
Анастасія Томенчук,науковий керівник – доцент, кандидат мистецтвознавства Марусик Н. І.
Владислава Бабинець, науковий керівник – кандидат мистецтвознавства, старший викладач Квецко О. Я.
✨️ Вітаємо студентів та їх наукових керівників з успішним виступом і цікавими доповідями.